Zabiegi

Wybierz strefę, o którą chcesz zadbać

Konsultacja

Chirurgia plastyczna Poznań – kiedy zgłosić się na konsultacje?

Nasz chirurg plastyczny dr Michał Piwowarek jest uznanym w Polsce i Niemczach Chirurg specjalistą, do którego warto się zgłosić, gdy pewne cechy wyglądu bywają powodem kompleksów czy zaniżonej samooceny. Chirurgia Plastyczna w Klinice dr Cieślikowskiej daje możliwość poprawy wyglądu ciała i twarzy. Tam gdzie medycyna estetyczna nie pozwala już na osiągnięcie lepszego wyglądu, chirurgia plastyczna pod okiem doświadczonego chirurga pozwoli pozbyć się kompleksów.

Jak przebiega konsultacja?

Chirurg plastyczny rozpoczyna konsultacje od wywiadu z pacjentem – pytając o jego problemy i oczekiwania, przebyte choroby, przyjmowane leki i ogólny stan zdrowia. Następnie przechodzi do badania przedmiotowego pozwalającego ocenić zakres ewentualnego leczenia oraz dobrać najlepsze metody operacyjne. Finalnie pacjent otrzymuje dedykowane dla niego rozwiązanie wraz kosztem operacji. Po konsultacji z chirurgiem plastycznym należy wykonać wszystkie zalecone badania, które wykluczą przeciwwskazania a następnie lekarz wyznaczy termin zabiegu.

Pamiętaj, że w naszej klinice daje Ci możliwość zakupienia konsultacji on-line w specjalnej cenie dostępnej tylko poprzez naszą stronę: www.cieslikowska.pl/promocje a następnie umówienia wizyty stacjonarnej.

Takie rozwiązanie gwarantuje Ci umówienie najszybszego dogodnego dla Ciebie terminu.

* Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

** Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

*** Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń Zapytaj