Zabiegi

Wybierz strefę, o którą chcesz zadbać

Poprawa kondycji skóry

Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych.

Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (glicyna, I-prolina, I-lizyna i I-leucyna) w połączeniu ze specjalnym preparatem będącym bezpiecznym wyrobem medycznym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry. Zabieg przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

Jego zadaniem jest biorewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

Protokoły specjalne – dostępne tylko w autoryzowanych gabinetach

  • Potrójne stężenie aminokwasów – zabieg dedykowany najdelikatniejszej i najbardziej problematycznej okolicy oczu. Niweluje wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml specjalnego preparatu będącego bezpiecznym wyrobem medycznym, o niewielkiej molekule, pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu. Efekty będą pojawiały się nieomal natychmiast, natomiast po pełnej terapii ok 3 zabiegów uzyskane rezultaty będą długotrwałe i utrzymają się nawet do 6-12 miesięcy.

 

  • Połączenie aminokwasowej terapii zastępczej z toksyną botulinową to zupełnie nowa, przełomowa technika, powstała w myśl zasady kompleksowego podejścia do obszaru twarzy, ponieważ większość estetycznych defektów jest ze sobą ściśle powiązana. Działa na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni. Dzięki temu nawilża skórę, niweluje zasinienia wokół oczu i przebarwienia skóry, zagęszcza i ujędrnia ją oraz wygładza zmarszczki zarówno te utrwalone statyczne, jak i mimiczne. Na tym jednak działanie jego działanie się kończy, gdyż ta procedura pomaga również w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów. Pozwala dzięki zawartej w niej toksynie obniżyć powierzchowną kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu „kurze łapki”, ust „zmarszczki palacza”, czy też szyi „pierścienie Venus” oraz mięśnia szerokiego szyi. Co istotne, głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych. Zabieg poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia ran i obniża czas rekonwalescencji po procedurach inwazyjnych. Ponadto należy zwrócić uwagę na jeszcze jedno bardzo ważne działanie, a mianowicie zawarta w mieszaninie toksyna będzie normalizowała zawartość sebum w skórze pomagając tym samym w niwelowaniu zaskórników i nadprodukcji łoju.

 

  • Połączenie specjalnego preparatu będącego bezpiecznym wyrobem medycznym i aminokwasów zwiększa efektywność zabiegu. Preparat działa na skórę rewitalizująco, czynniki wzrostu uwalniane z ziarnistości płytek aktywują procesy naprawcze oraz regenerację. Dostarczenie skórze budulca kolagenu i elastyny w postaci aminokwasów w odpowiednim stosunku zwiększa efektywność zabiegu.

* Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

** Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

*** Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń Zapytaj