Lekarze

MEDYCYNA ESTETYCZNA
CHIRURGIA PLASTYCZNA
DERMATOLOG
KOSMETOLOG
dr Cieślikowska Poznań

lek. Agnieszka
Walczak- Cieślikowska

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, studia na wydziale lekarskim na poznańskim Uniwersytecie Medycznym ukończyłam w 2011 r., gdzie zakończyłam również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej „Estetyka twarzy”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing. Ukończyłam wiele szkoleń m. in. z zaawansowanych technik podawania kwasu hialuronowego, botoksu, implantacji nici, a także metod rewitalizacji skóry za pomocą peelingów medycznych, mezoterapii i osocza bogatopłytkowego. Odbyłam również kurs kadawerowy, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów. Medycyna estetyczna to moja pasja, nieustannie biorę udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. W swoim gabinecie stawiam na działania prewencyjne i regenerację skóry, wyznaję filozofię „Stay the same” – zabiegi powinny zatrzymać upływający czas, nie zmieniając rysów twarzy.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

lek. Michał Piwowarek

Mój największy sukces zawodowy to 1155 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i taka sama grupa zadowolonych pacjentów w całej Europie.
Pod okiem wybitnych profesorów szkoliłem się m.in. w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, wykorzystania osocza bogato płytkowego w zabiegach medycyny regeneracyjnej, czy modelowania twarzy i grzbietów rąk auto logiczną tkanką tłuszczową. Zdobytą wiedzę regularnie poszerzam, uczestnicząc w zarówno indywidualnych, jak i grupowych szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.
Od wielu lat należę do Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych oraz jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Przez ostatnie 7 lat zdobywałem doświadczenie zawodowe w najlepszych ośrodkach Chirurgii Plastycznej w Niemczech.

CHIRURGIA PLASTYCZNA

dr Anna Słomiak-Wąsik

Doświadczenie z zakresu dermatologii i wenerologii zdobywała w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który ukończyła z wyróżnieniem na Wydziale Lekarskim. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society. Autorka publikacji z zakresu dermatologii i chorób wewnętrznych. Absolwentka wielu konferencji i kursów doszkalających z zakresu dermatologii, dermatoonkologii oraz dermatoskopii.
Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry i znamion, trądziku różowatym, atopowym zapaleniu skóry oraz pomaga w lekarzowi medycyny estetycznej w komleksowych terapiach skóry i bezpieczeństwie wykonywanych zabiegów

DERMATOLOG

Anna Piaszczyńska

Zawodowo Kosmetolog od nowoczesnych technologii liftingujących i przebudowujących strukturę skóry. W przyjaznej atmosferze dobiera najwłaściwsze zabiegi, omawia dalszą pielęgnację oraz selekcjonuje najodpowiedniejsze kosmetyki zarówno pielęgnacyjne jak i te niezbędne w każdej kosmetyczce. Swoich pacjentów traktuje bardzo indywidualnie, ponieważ tylko takie podejście gwarantuje sukces wszelkich zabiegów, a bezcenną premią dla niej jest uśmiech zadowolenia na twarzy swoich pacjentów.

KOSMETOLOG

efekty naszych zabiegów

Zobacz efekty przed i po zabiegu
powiększenie ust
poprawia owalu twarzy
poprawia kondycji skóry
usuwanie cieni