Zabiegi

Wybierz strefę, o którą chcesz zadbać

Biostymulacja skóry

Zabieg polega na nakłuciach skóry z wykorzystaniem dedykowanego preparatu do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry.

Zabieg wykonujemy u wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku i rodzaju skóry, którzy chcą osiągnąć efekt odmłodzenia oraz naturalnego liftingu. Jego ogromną zaletą jest zawartość polinukleotydów, które działają na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy.

 1. lifting – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie
 2. działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowiednia dieta
 3. nawilżenie – wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i elastyczna

Opis zabiegu

Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza przy użyciu kaniuli lub igły. Produkt podaje się w specjalnie wyznaczonych tzw. punktach bioestetycznych na twarzy w jej środkową i dolną część (5 nakłuć na jedną stronę twarzy po 0,15ml). Punkty te są bezpieczne, ze względu na małe prawdopodobieństwo występowania tu naczyń krwionośnych i nerwów. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie przy nie wielkim odczuwaniu bólu. U osób szczególnie wrażliwych na ból, możliwe jest zastosowanie dodatkowego znieczulenia. Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i tkliwość.

Wskazania do zabiegu

 • rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
 • redukcja wiotkości skóry – lifting
 • terapia fotostarzenia i foto uszkodzeń
 • regeneracja skóry
 • poprawa nawilżenia skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane
 • choroby nowotworowe
 • iniekcje skóry, aktywna opryszczka

Efekty po użyciu stymulatora tkankowego

W wyniku zabiegu skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawia, że staje się ona wyraźnie odmłodzona. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się promienna i poprawi się jej koloryt. Efekty są wyraźne, ale naturalne, bez zmieniania rysów twarzy. W celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Po wykonanej serii, rekomendowane jest zrobienie tzw. zabiegu „przypominającego”, podtrzymującego efekty terapii – wykonuje się go co 4 do 6 miesięcy. Rezultaty narastają z czasem w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Jest to związane z następującą systematyczną przebudową i regeneracją skóry. Substancje podane w preparacie dają bowiem skórze sygnał do rozpoczęcia procesu odnowy komórkowej i wyraźniej poprawie jej wyglądu i odmłodzenia.

* Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

** Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

*** Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń Zapytaj