Zabiegi

Wybierz strefę, o którą chcesz zadbać

Redukcja głębokich zmarszczek

Zabieg redukuje głębokie zmarszczki oraz uzupełnia ubytki w objętości twarzy, nadając jej tzw. efekt wolumetryczny.

U pacjentów z widocznym procesem starzenia się, zabieg silnie stymuluje produkcję kolagenu, zagęszcza skórę wpływając na wygładzenie bruzd i zmarszczek.

Zastosowanie

  • Efekt odmłodzenia twarzy:zastosowany preparat działa stopniowo, lifting twarzy ma bardzo naturalny efekt. Twarz wygląda z dnia na dzień na coraz bardziej wypoczętą i zregenerowaną.
  • Efekt liftingu: Zabieg sprawdza się przy korygowaniu obwisłych policzków oraz owalu twarzy. Dodatkowo ujędrnia i wypełnia okolice kości jarzmowej, bruzdy nosowo-wargowe, wklęsłości około wargowe, zmarszczki na brodzie oraz tzw. fałdy marionetki

Jak wygląda zabieg

Przed jego rozpoczęciem zabiegu pacjent jest miejscowo znieczulany, aby nie czuć procesu iniekcji preparatu. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry cienką igłą i wstrzykiwaniu w skórę kwasu polimlekowego, który pobudza ją do samodzielnej produkcji kolagenu. Po zabiegu przez 10 minut lekarz wykonuje masaż. Najważniejszym zaleceniem pozabiegowym jest masaż, który pacjent wykonuje sam w domu wg wytycznych lekarza. Masaż taki powtarza się pięć razy dziennie przez min. 5 dni, nie powinien trwać krócej niż 5 minut. Ilość zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Średnio należy wykonać 2 – 4 zabiegi, w odstępie 4 tygodni. Dla podtrzymania efektów warto powtarzać 1 – 2 zabiegi w ciągu roku. Dzięki temu, zastosowany preparat działa stopniowo, lifting twarzy ma bardzo naturalny efekt nadając twarzy efektu świeżości i wypoczęcia. Efekt utrzymuje się 12 – 24 miesięcy.

Wskazania do zabiegu

  • wiotka skóra
  • ubytki tkankowe, zapadnięta okolica jarzmowa
  • głębokie zmarszczki na policzkach

Przeciwwskazania do zabiegu

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • miejscowe zmiany zapalne, wirusowe, bakteryjne w obrębie skóry
  • skłonność do występowania blizn przerostowych

* Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

** Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

*** Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń Zapytaj